הוצאת
הספרים
קתרזיס

בואו נכיר | יש לנו שאיפות

קתרזיס היא הוצאת ספרים מפוארת שנושמת את העבר, את המקורות, מעבדת את ההווה ובוראת עתיד. בזרוע האחת והעיקרית, אנחנו מביאים קולות אותנטיים מהשטח שבו אנחנו חיים. קולות שיש בהם חידוש, תעוזה, פאר ועניין – תהיה זאת שירה או פרוזה. בזרוע השנייה, אנחנו פועלים להרחבת מאגר התרגום מיצירות העולם שנשכחו בתעדופי התרגומים. את שניהם אנחנו עושים ברוח צעירה ופורחת, בעצמנו, בידינו ובסטייל שלנו.

אצלנו אפשר למצוא שירה צעירה שמביאה חידושים ומדברת בקול חזק, סיפורת מרתקת שלא קל למצוא על המדפים, אנתולוגיות בעלות משמעות וחשיבות חברתית ותרגומים המוגשים בצורות מגוונות ומקוריות.

קתרזיס היא הוצאת ספרים שהוקמה ומנוהלת על ידי המשורר, העורך והמתרגם יואב גלבוע. היא הוצאת ספרים שמנוסה בעבודה עצמאית מרחוק, מנוסה בעבודה ספרותית וחסרת תלות ברשתות הספרים ומנוסה בתקשורת אישית מהמעלה העליונה.

אנחנו מזמינים את כולכן וכולכם לעקוב אחרינו באתר האינטרנט שלנו, בעמוד הפייסבוק שלנו, בעמוד האינסטגרם שלנו, וכמובן לקרוא את ספרינו ולגלות את כוחה של הספרות שלנו בזמן אמת, ודווקא בתקופה כזאת. כרגע, כולם צריכים ספרים והספרות היא בידי העם.

עקבו אחרנו / צרו קשר

לב עשייתנו בקתרזיס

הבאת ספרות שמתקשרת עם הסביבה, פועלת בתוכה ומדברת אותה. ספרות שלא מסתכמת רק במילים על דף, כי אם ביצירה שלמה, מכלול שלם, שנע ומחבר בין הכותבים והקוראים. הוצאת קתרזיס הוקמה בחודש ינואר לשנת 2021, ומצפה להוציא לאור כבר בשנה זאת לפחות עשרה ספרים שונים מסוגות שונות. 

גלילה למעלה