אני עיירת פיתוח

אני עיירת פיתוח | יוחאי סופר

שירה

"אֲנַחְנוּ", כותב יוחאי סופר באחד משיריו, "הַפּוֹעֲלִים הַשְּׁחֹרִים שֶׁל הַשִּׁירָה / חוֹצְבִים מִלִּים מִבֶּטֶן הָאֲדָמָה", ואכן ברבים משיריו אפשר לשמוע את מכות החציבה, לראות את שאריות האבק בשפלת הציפורן ולהרגיש אפילו את פעימות לבה של זו אשר לה מוקדשים כמה שירי אהבה.

ברור שבמשפט הזה מתכתב המחבר עם ביאליק, שבשירו "לא זכיתי באור מן ההפקר" מציג את מלאכת כתיבת השיר במילים "כִּי מִסַּלְעִי וְצוּרִי נִקַּרְתִּיו / וַחֲצַבְתִּיו מִלְּבָבִי".

הפטיש הביאליקי מאודסה של המאה הקודמת מתחלף בפטישי עפולה, ירוחם, פתח תקווה, אילת ואפילו פרס בזיכרונותיה של הסבתא. לעיירת הפיתוח הפואטית שבספר הזה יש רחוב ראשי, שמיים זקופי קומה, רחובות ללא מוצא ובעיקר משורר המצליח להניח פיסת אספלט בפינה, הנסללת מהא"ב הפרטי שלו. רוני סומק

אני עיירת פיתוח הוא ספרו הראשון של המשורר יוחאי סופר

מחיר (כולל משלוח): 59 ש״ח. מומלץ לעיין במדיניות המשלוחים והזמנות בטרם ביצוע הרכישה.

ניתן לבצע הזמנה במשלוח מהיר בתיאום מראש בהתאם למדיניות משלוחים והזמנות המצוינת מטה

מדיניות משלוחים והזמנות:

  • הזמנות באתר נעשות באמצעות תשלום מאובטח דרך שירות פייפל (PayPal), שם ניתן לשלם גם מבלי לפתוח חשבון (יש ללחוץ בעמוד התשלום ׳שלם באמצעות כרטיס אשראי׳ – זמין רק דרך מחשבים ולא בטלפונים החכמים). בכל נושא ניתן לפנות אלינו בכתובת הדואר האלקטרוני: buy.catharsis@gmail.com
  • הזמנות שנעשו דרך האתר תשלחנה תוך 3 ימי עסקים באמצעות דואר ישראל, וצפויות להגיע ללקוח בתוך 14-5 ימי עסקים מעת השליחה.
  • נא לציין בפרטי ההזמנה כתובת מלאה הכוללת: שם מלא המופיע על תיבת הדואר, שם רחוב, מספר רחוב, מספר כניסה, מספר דירה, עיר, מיקוד ומספר טלפון. 
  • המחירים המופיעים באתר כוללים משלוח סטנדרטי של דואר ישראל. ניתן לבצע הזמנה במשלוח עם מעקב באמצעות שירות ״דואר רשום״ בתוספת 15 ש״ח לכל רחבי הארץ. על מנת לעשות זאת, יש ליצור קשר איתנו באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני המצונית בסעיף הראשון.
  • המחירים המופיעים באתר מתייחסים למשלוחים בשטחי מדינת ישראל. לקוח המעוניין לבצע הזמנה לחו״ל נדרש לתאם זאת מראש מול מחלקת ההזמנות שלנו. הזמנות שתוזמנה לחו״ל בלא תיאום מראש תבוטלנה ולא תשלחנה. 
Scroll to Top

הספרים שלנו

עקבו אחרנו/צרו קשר

לוגו צבעוני קתרזיס